VFCC Szampon łagodzący podrażnienia Hot Spot&Itch Relief dla psów i kotów 473 ml

Producent: SynergyLabs

Ulubione

Naukowa formuła zawierająca hydrokortyzon i lidokainę, które mogą skutecznie łagodzić swędzenie, podrażnienie i towarzyszący im ból. Może przynieść ukojenie podrażnionej skórze zniechęcając zwierzę do destrukcyjnego żucia i gryzienia.
•    może łagodzić podrażnienia, często spowodowane przez alergie, ugryzienia, osłabienie układu odpornościowego
•    częste objawy- swędzenie, obrzęki, zaczerwienienia
•    koloidalna owsianka i aloes łagodzą, nawilżają i chronią skórę
•    zaczerwienienia i obrzęki mogą ulec znacznemu zmniejszeniu
•    może zapobiec destrukcyjnemu drapaniu i gryzieniu podrażnionych miejsc
Opiekunowie zwierząt domowych muszą zwracać szczególną uwagę na wszelkiego rodzaju podrażnienia, takie jak alergie, pchły, kleszcze, oparzenia, itp. Dolegliwości te mogą powodować, silny świąd a co za tym idzie, wygryzanie podrażnionej i bolącej skóry. Szybko dochodzi do pogorszenia i stanów zapalnych.

Szampon VFCC łagodzący podrażnienia Hot Spot&Itch Relief może łagodzić podrażnienia skórne i związany z nimi dyskomfort. Lidokaina i hydrokortyzon mogą zmniejszać uczucie swędzenia, zaczerwienienie oraz obrzęk. Koloidalna owsianka oraz aloes mogą wykazywać działanie kojące i nawilżające.  Kwas mlekowy może mieć wpływ na  szybsze wchłanianie składników leczniczych. Produkt o zrównoważonym pH. Zaleca się stosowanie wraz z odżywką oraz preparatem w spray'u VFCC Spot&Itch relief. Do stosowania miejscowo dla psów i kotów.

Korzyści
•    Koloidalna owsianka – łagodny, naturalny środek nawilżający mogący zapobiegać wysuszeniu, swędzeniu, łuszczeniu się szorstkiej skóry.  Wykazuje właściwości nawilżające, co może mieć wpływ na zmniejszenie uczucia swędzenia
•    Hydrokortyzon – to substancja czynna wielu maści i kremów stosowanych przy stanach zapalnych skóry różnego pochodzenia.  Może zapewnić ulgę w bólu i swędzeniu, zmniejszając świąd, zaczerwienienia i obrzęki.
•    Lidokaina to substancja wykazująca miejscowe działanie znieczulające. Może zapewnić miejscową ulgę w bólach związanych z niewielkimi podrażnieniami skóry, wysypką, ugryzieniami, itp.
•    Nie zawiera parabenów, które wg wielu źródeł mogą mieć negatywny wpływ na układ hormonalny. Wszystkie preparaty są zatem wolne od parabenów, promują bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie.
•    Zrównoważone pH- delikatna skóra zwierząt wymaga zrównoważonego pH. Szampony przeznaczone dla ludzi posiadają niższe pH ( bardziej kwaśne) i nie powinny być stosowane u zwierząt domowych.
•    Nie zawiera mydła – wyłącznie delikatne, naturalne składniki. Żadnych szkodliwych detergentów.

Stała oferta

online 24h/7

Błyskawiczna wysyłka

Nawet w 24h

Promocje

i oferty specjalne

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Certyfikat SSL, bezpieczne płatności

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!