VFCC Odżywka łagodząca Hot Spot&Itch Relief dla psów i kotów 473 ml

Producent: SynergyLabs

Ulubione

Naukowa formuła zawierająca hydrokortyzon i lidokainę, które mogą skutecznie łagodzić swędzenie, podrażnienie i towarzyszący im ból. Może przynieść ukojenie podrażnionej skórze zniechęcając zwierzę do destrukcyjnego żucia i gryzienia. Wzbogacona o olej z kiełków pszenicy (Omega 3&6) i naturalną koloidalną owsiankę, które łagodzą, nawilżają i chronią skórę. Alantoina może wspomóc leczenie a kwas mlekowy wchłanianie składników odżywczych. Sierść pozostaje czysta, wygładzona i błyszcząca.


•    może łagodzić podrażnienia, często spowodowane przez alergie, ugryzienia, osłabienie układu odpornościowego
•    częste objawy- swędzenie, obrzęki, zaczerwienienia
•    koloidalna owsianka, aloes łagodzą, nawilżają i chronią skórę
•    zaczerwienienia i obrzęki mogą ulec znacznemu zmniejszeniu
•    może zapobiec destrukcyjnemu drapaniu i gryzieniu podrażnionych miejsc
Opiekunowie zwierząt domowych muszą zwracać szczególną uwagę na wszelkiego rodzaju podrażnienia takie jak alergie, pchły, kleszcze, oparzenia, itp. Dolegliwości te mogą powodować, że zwierzę drapie i gryzie podrażnione obszary. Szybko dochodzi do pogorszenia i stanów zapalnych.
Zmiany te wymagają natychmiastowej interwencji.
Odżywka łagodząca Hot Spot&Itch Relief dla psów i kotów – może złagodzić podrażnienia skórne i związany z nimi dyskomfort. Lidokaina i hydrokortyzon mogą zmniejszyć uczucie swędzenia, zaczerwienienie oraz obrzęk. Koloidalna owsianka oraz aloes działają kojąco i nawilżająco.  Kwas mlekowy dodatkowo może przyspieszać wchłanianie składników odżywczych. Produkt o zrównoważonym pH. Zaleca się stosowanie wraz z szamponem oraz preparatem w spray'u VFCC Spot&Itch relief. Do stosowania miejscowo dla psów i kotów.Korzyści
•    Olej z kiełków pszenicy- pozyskiwany w naturalny sposób z kiełków lub zarodków pszenicy. Zawiera istotne tłuszcze, białko, składniki odżywcze. Powszechnie stosowany w kuchni. Zapewnia wiele korzyści dla skóry i sierści, łatwo przyswajalny. Zawiera również witaminy A & D co wpływa na skórę, eliminując oznaki starzenia, zmarszczki.
•    Kwas mlekowy – Kwas alfa hydroksylowy, naturalnie odświeża, zapobiega wysychaniu. Wygładza i nawilża.
•    Koloidalna owsianka – łagodny, naturalny środek nawilżający stosowany do zapobiegania wysuszeniu, swędzeniu, łuszczeniu się szorstkiej skóry. Zmiękcza, nawilża, zmniejszając uczucie swędzenia.
•    Nie zawiera parabenów, które wg wielu źródeł mogą mieć negatywny wpływ na układ hormonalny. Wszystkie preparaty są zatem wolne od parabenów, promują bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie.
•    Zrównoważone pH- delikatna skóra zwierząt wymaga zrównoważonego pH. Szampony przeznaczone dla ludzi posiadają niższe pH ( bardziej kwaśne) i nie powinny być stosowane u zwierząt domowych.
•    Nie zawiera mydła – wyłącznie delikatne, naturalne składniki. Żadnych szkodliwych detergentów.

Stała oferta

online 24h/7

Błyskawiczna wysyłka

Nawet w 24h

Promocje

i oferty specjalne

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Certyfikat SSL, bezpieczne płatności

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!