Rejestracja - klient biznesowy

  • - Czy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez firmę Recovet sp z o o sp k swoich danych osobowych w celach handlowych, tj. złożenia zamówienia dotyczącego produktów oferowanych przez Recovet sp z o o sp. i dochodzenia roszczeń? (pole obowiązkowe)
    - Sprawdź informacje o zbieranych danych »
  • - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Recovet sp z o o sp k moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. otrzymywania materiałów reklamowych dotyczących usług i produktów oferowanych przez Recovet sp z o o sp k.
  • - Wyrażam zgodę na używanie przez firmę Recovet sp z o o sp k telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, wykonywania połączeń telefonicznych dla celów marketingu bezpośredniego tj. przedstawiania ofert produktów/usług własnych celem ich sprzedaży
  • - Czy wyrażają Państwo zgodę na przesyłanie przez firmę Recovet sp z o o sp k za pomocą środków komunikacji elektronicznej tj. maila, dokumentów potwierdzających realizację zamówienia tj faktury, dokumenty proforma?
  • * - pola wymagane

 

Portal www.recovet.pl umożliwia zapoznanie się z ofertą firmy oraz zakupy on-line dla poszczególnych grup klientów.

Rejestracja jest możliwa wyłącznie po wypełnieniu formularza dla odpowiedniej grupy klientów (klubowicz, hodowca, stadnina konna, sklep, klinika weterynaryjna, hurtownia zoologiczna/weterynaryjna) oraz aktywacji konta użytkownika przez administratora serwisu.

Po zalogowaniu widoczne ceny są odpowiednie dla danej grupy klienta.

Rejestracja w serwisie oznacza akceptację regulaminu.

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!