Z myślą o zdrowej naturalnej diecie naszych pupilii...

Healthy Paws zostało założone przez Lisę Horne i jest małą rodzinną firmą. Lisa zawsze od  była zainteresowana zdrowiem i dobrym samopoczuciem psów oraz jako Asystentka Opieki Zwierząt w Królewskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami w Southport zapałała głębokim uczuciem do psów i kotów. Pracując w Centrum Pomocy ukończyła kurs z Opieki nad Zwierzętami, podczas którego zainteresowała się odżywianiem. Później, Lisa szkoliła się jako Pielęgniarka Weterynarii w lokalnej lecznicy weterynaryjnej. Podczas pracy w lecznicy weterynaryjnej spotykała się z niezliczonymi chorobami i dolegliwościami, które były rezultatem karmienia tych zwierząt masowymi produktami komercyjnymi dla psów zawierającymi konserwanty,  dodatki, mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, płatki kukurydziane, produkty uboczne i inne składniki całkowicie nieodpowiednie  dla psów i kotów.

Lisa bardzo zainteresowała się bardziej naturalną dietą dla psów i zaczęła poszukiwać połączenia odżywiania z korzyściami naturalnej diety dla zdrowia zwierząt. Wraz z doradcami żywieniowymi i weterynarzami rozwinęliśmy markę Healthy Paws produkującą naturalną, najlepszą karmę oraz przekąski dla psów. Naszym głównym celem było stworzenie holistycznej  filozofii.

Nasza kompletna karma oraz gama naszych przekąsek są naturalne i zdrowe, gdyż naszym głównym celem i zainteresowaniem jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pupili. Każdy składnik jest starannie wybierany by zapewnić szczególne korzyści odżywcze psom.

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!