Kategorie
Producenci

Mówią o nas

Poznaj opinię o Recovet.

Mamy wielką przyjemność współpracować z Recovet już od 8 lat. To godny zaufania partner, u którego zaopatrujemy się w kosmetyki, szampony i smakołyki dla zwierząt. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem szybkości, z jaką realizowane są zamówienia. Również nasi klienci nie szczędzą pozytywnych komentarzy pod adresem produktów marki Recovet.

Łukasz Popardowski

Chciałabym wyrazić słowa uznania oraz serdecznego podziękowania za dotychczasową współpracę. Współpracujemy od momentu powstania naszej przychodni, czyli od 2010 roku, zawsze mogliśmy liczyć na rzetelność i zaangażowanie Państwa pracowników, ich otwartość i komunikatywność, czyli po prostu profesjonalizm. Bardzo duże znaczenia miały dla nas terminowość dostaw, elastyczność i szybkość w reakcji na nasze potrzeby. Polecamy Recovet jako sprawdzonego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera w działalności weterynaryjnej.

Beata Milewska-Ignacak
Wetlandia

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Recovet. Informacje dotyczące promocji i wszelkich zmian są na bieżąco przekazywane a Państwa Przedstawiciel jest zawsze w kontakcie z działem zamówień.

Katarzyna Dela

Korzystamy z produktów firmy Recovet od niemal 10 lat. Trzeba podkreślić, że nie udało by się to bez doskonałej współpracy, terminowości dostaw i rzetelności pracowników firmy Recovet. Nasi klienci chętnie sięgają po produkty Recovetu - zarówno po doskonałą karmę dla psów, znakomite preparaty, wysokiej jakości szampony i odżywki, czy innowacyjne zabawki dla psów i kotów.

Pozdrowienia dla ekipy Recovet
Radosław Marczak

Gorąco polecamy firmę Recovet jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Od momentu nawiązania współpracy wszystkie zamówienia były realizowane sprawnie i solidnie. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników oraz ich pełne zaangażowanie w zakresie obsługi klienta zachęcają do współpracy.

Hurtownia Kolme

Od lat korzystamy z produktów firmy Vetfood. Są to preparaty bardzo dobre jakościowo, a jednocześnie niewygórowane cenowo. Dodatkowym atutem jest sprawna logistyka - prosty system internetowy i błyskawiczna realizacja zamówień. Firma i produkty godne polecenia.

Agnieszka Szmidt

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka dot. cookies.

Informacja dot. danych osobowych »

Akceptuję, zamknij komunikat »