MAXI/GUARD Zn 4.5 Otic®

Producent: Vetfood

Ulubione

MAXI/GUARD Zn4.5Otic® to naturalny roztwór do pielęgnacji uszu zawierający kompleks cynku i aminokwasy.
Naturalny, niebrudzący roztwór do pielęgnacji uszu zawierający kompleks cynku i aminokwasów. Skutecznie wspomaga podczas problemów z zewnętrznym przewodem słuchowym wywołanych przez grzyby Malassezia. Zn4.5 Otic® może być stosowany jako terapia uzupełniająca w stosunku do standardowej terapii antybiotykami i steroidami. Łatwe dozowanie, dzięki wbudowanemu aplikatorowi i płynnej konsystencji.

Przeznaczenie:
• problemy uszne,
• nieprzyjemny zapach z uszu,
• zmniejsza ryzyko chronicznego zapalenia ucha zewnętrznego z zakażeniem drożdżami i gronkowcem    złocistym (Staphylococcus aureus),
• wspomagająco przy zakażeniach grzybiczych
SKŁAD: dejonizowana woda, glukonian cynku, kwas borowy, L-lizyna, glikol propylenowy, tauryna, metyloparaben, paraben propylu.

STOSOWANIE:
Przed użyciem: Należy przemyć przewód słuchowy odpowiednim środkiem myjącym. Stosować według zaleceń poniżej:
Koty/psy: Wypełnij kanał słuchowy Zn4.5 Otic, a następnie masuj małżowinę u podstawy ucha celem dokładnego rozprowadzenia preparatu przez około 30 sekund. Pozwól zwierzęciu otrzepać się i usunąć nadmiar preparatu z ucha. Podczas kolejnych aplikacji użyj 5-8 kropli dziennie / 2-3 razy w tygodniu. Stan uszu powinien być regularnie kontrolowany przez lekarza weterynarii.

OSTRZEŻENIA: Środek dla zwierząt nieprzeznaczonych do produkcji żywności. W przypadku wystąpienia lub nasilenia się podrażnienia należy natychmiast przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Ilość produktów w opakowaniu zbiorczym: 12

Stała oferta

online 24h/7

Błyskawiczna wysyłka

Nawet w 24h

Promocje

i oferty specjalne

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Certyfikat SSL, bezpieczne płatności

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!