L-Methiocid feline 39 g

Producent: Vetfood

Ulubione


L-Methiocid feline to produkt wspomagający funkcjonowanie układu moczowego i ograniczający ryzyko wystąpienia kamicy struwitowej u kotów.

L-methiocid feline zawiera L-metioninę – aminokwas siarkowy, który zakwasza mocz i żółć przez co jest w stanie wykazać korzystne działanie w przypadku zapobiegania wytrącaniu się złogów w drogach moczowych, ograniczając tym samym ryzyko ich zakażenia. L-metionina działa odtruwająco, lipotropowo, żółciotwóczo, żółciopędnie oraz moczopędnie, co sprzyja wypłukiwaniu struwitów.

Przeznaczenie:

    uzupełnienie diety u zwierząt z tendencjami do pojawiania się kamieni struwitowych w     układzie  

    moczowym,
    prewencyjnie w przypadku zagrożenia infekcją w obrębie dróg moczowych.

SKŁAD: izolat białek mleka
DODATKI SENSORYCZNE: l-metionina (250 mg/2 płaskie miarki), aromat wołowy
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 73,7%, włókno surowe 0,0%, tłuszcz surowy 1,2%, popiół surowy 12,0%, wapń 1,7%, fosfor 0,9%, sód 0,1%, magnez 0,1%, potas 0,2%, chlorki 0,0%, siarka 6,5%

STOSOWANIE: Dziennie zaleca się podawać 2 płaskie miarki produktu w trakcie posiłku dla zwierzęcia. Zalecany czas stosowania: do 6 miesięcy

Jeśli sposób żywienia oparty jest tylko na suchej karmie, należy lekko ją zwilżyć, tak by proszek przylegał do pokarmu i został spożyty przez zwierzę. Przed użyciem zaleca się konsultacje z lekarzem weterynarii.

Stała oferta

online 24h/7

Błyskawiczna wysyłka

Nawet w 24h

Promocje

i oferty specjalne

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Certyfikat SSL, bezpieczne płatności

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!