Cura Rapido Plus

Producent: ToolVet

Ulubione

 Nowy klej tkankowy Cura Rapido Plus o składzie: N-butylo-cyjanoakryl za­pewnia doskonałe zespolenie skóry. W kontakcie z powłokami oraz krwią zestala się w ciągu kilku sekund, tworząc wy­trzymałą warstwę, uszczelniającą ranę i chro­niącą przed wnikaniem drobnoustrojów. Utworzony, przezroczysty film jest w 100% wodoodporny, daje długo­trwałe podtrzymanie dla zrostu tkanek i ulega naturalnej eliminacji w miarę zespojenia i rege­neracji uszkodzonej skóry.

Cura Rapido Plus umożliwia szybkie i bar­dzo skuteczne łączenie tkanek przy ranach cię­tych i szarpanych skóry, przy zespa­laniu ran na opuszkach palcowych u zwierząt, przy tamowaniu wszelkich krwawień, również tych w jamie ustnej. Szybkość zespolenia potwierdzona jest wielo­ma badaniami, maksymalny czas konieczności uciskania brzegów rany wynosi 30 sekund. Nie powoduje zaczer­wienienia, ani ciepło­ty w miejscu użycia. Dedykowany jest dla wszystkich gatunków zwierząt towarzyszą­cych.

Przyśpiesza on w dużym stopniu pracę lekarza, a co najważniejsze zmniejsza traumatyzację tkanek oraz dyskomfort zwie­rzęcia po zabiegu chirurgicznym.

Szczególną innowacją w gabinetach lekarskich będzie brak konieczność poddawania zwierzęcia premedykacji, w celu zespolenia płytkich ran na skórze, powstałych w skutek urazu. Klejenie rany Cura Rapido Plus trwa maksymalnie 30-40s i jest praktycznie bezbolesne.

Stała oferta

online 24h/7

Błyskawiczna wysyłka

Nawet w 24h

Promocje

i oferty specjalne

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Certyfikat SSL, bezpieczne płatności

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje o promocjach!